KOS | Ana Menü
KOS Logo KOS Logo

Duyurular

Yayınlanma Tarihi:: 08/04/2020
Konya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunca, Covit-19 salgını ile mücadele kapsamında, 5.Kısım’da yatırımlarına devam eden katılımcılarımıza, talep etmeleri halinde 01 Ocak 2020’den geçerli olmak üzere, gerek proje veya ruhsat alımı gerekse ruhsat süresinin uzatılması ile ilgili 6 ay süre verilmesi ve bu aşamada süre uzatımı ile ilgili katılımcılarımıza her hangi bir bedel yansıtılmaması kararı alınmıştır.
Yayınlanma Tarihi:: 07/04/2020
Sayın Sanayicimiz, elektrik, su ve doğalgaz faturalarınızı Müdürlüğümüze gelmeden kredi kartı ile online olarak web sitemizden ödeyebilirsiniz. Sisteme kayıt olmak ve ödeme yapmak için "https://odeme.kos.org.tr" sayfasını ziyaret ediniz. Saygılarımızla...
Yayınlanma Tarihi:: 06/04/2020
Sayın Katılımcımız; Konya Organize Sanayi Bölgesi olarak siz değerli katılımcılarımızın görüş, dilek ve sorularını hızlı bir şekilde çözebilmek amacıyla +90 535 955 12 55 numaralı KOS WhatsApp İhbar ve Destek Hattı’nı hayata geçiriyoruz. KOS WhatsApp İhbar ve Destek Hattı, WhatsApp uygulaması ile çalışacak olup, sadece yazışma kanalı üzerinden devrede olacaktır. Saygılarımızla…
Yayınlanma Tarihi:: 21/02/2019
28.02.2019 tarihinden itibaren Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen faturalar E-Arşiv olarak gönderilecektir. E-Arşiv faturanın gönderileceği e-posta adresini güncellemek için KOS - Abone İşleri Birimi ile görüşebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız.
Yayınlanma Tarihi:: 08/10/2018
Yenilenen web sitemizle birlikte kullanıcılar artık istedikleri verilere daha kolay ulaşabilecekler. Konya OSB de faaliyet gösteren katılımcılarımızın iletişim bilgileri de sitemizde yer almakta olup kullanıcılarımız istedikleri firmaya kolayca ulaşabilecek. Duyurular kısmında Konya OSB de yapılacak etkinlikleri, eğitimler sitemizde yer alacak. İsteyen katılımcılarımız web sitemizden detaylı bilgilere rahatlıkla uluşabilecekler.