DENİZLİ SANAYİ ODASI BAŞKANI KASAPOĞLU’NDAN BAŞKAN KÜTÜKCÜ’YE ZİYARET

Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve beraberindeki heyetle birlikte, Konya Organize Sanayi Bölgesi ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü’yü ziyaret etti. Ziyarette iki şehrin birlikte yürütebilecekleri çalışmalar istişare edildi.

Konya Organize Sanayi Bölgesi Başkan Yardımcısı Necip Çimen’in de katıldığı ziyarette heyete Konya OSB ile ilgili bilgi veren Başkan Kütükcü, Konya OSB’nin 31 milyon metrekare büyüklükle Türkiye’nin ikinci büyük OSB’si olduğunu söyledi. Kütükcü, “Bölgemizde 40 farklı sektörde 700’den fazla firma üretim yapıyor. 55 bin kişiye de doğrudan istihdam sağlıyoruz. Konya’mızın, önemli bir sanayi şehri haline gelmesinde Konya Organize Sanayi Bölgemizin ve bölgedeki sanayicilerimizin büyük rolü var. Konya Organize Sanayi Bölgesi olarak Denizli Sanayi Odası ile her türlü iş birlikteliğine hazırız” dedi.

Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu da, Konya Organize Sanayi Bölgesi’nin ve Konya sanayisinin gelişiminin, şehrin üretim iştahının hayranlık verici olduğunu vurgulayarak, Başkan Kütükcü’ye ev sahiplikleri için teşekkür etti.