BAŞKAN KÜTÜKCÜ, TÜM İSLAM ALEMİNİN KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADI

Konya Organize Sanayi Bölgesi (KOS) ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Kurban Bayramı’nın toplumsal dayanışma duygumuzun, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olmasını dileyen Başkan Kütükcü, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Şubat ayında yaşadığımız asrın felaketi olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremlerin acısını hepimiz halen yüreğimizde hissediyoruz. Kurban Bayramı’na da bu büyük depremlerin burukluğu ile erişeceğiz. Bu vesile ile depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. 

Millet olmak, sevinçte de ve hüzünde de bir arada olmaktır, neşeyi de hüznü de paylaşmaktır. Aziz milletimiz deprem anından itibaren gösterdiği dayanışma duygusu ile millet olma bilincinin ne kadar güçlü olduğunu tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. İdrak edeceğimiz mübarek Kurban Bayramı’nın bu bilincimizin daha da güçlenmesine, birlik ve beraberliğimizin artmasına vesile olmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle İslam aleminin, OSB camiamızın ve iş dünyamızın Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, bayramın tüm insanlık için mutluluk ve huzura vesile olmasını diliyorum.”